Co je hodinový hotel a jak to u nás chodí?

 

Hledáte ve svém okolí hodinový hotel? Na začátek by bylo dobré dbát pár zásadních kritérií při jeho výběru. Důležitá je stoprocentní diskrétnost, intimita a soukromí. Toto Vám v našem Hodinovém hotelu v Ostravě zaručíme s naprostou samozřejmostí. Jako jediní od Vás nebudeme požadovat žádné osobní údaje. Stačí nám pouze Vaše jméno či přezdívka a můžete si začít užívat chvilky rozkoše.. Rozhodně by Vás také mělo zajímat i celkové vybavení mileneckého azylu...Přesvědčte se sami, že v našem hodinovém hotelu v Ostravě budete nad míru spokojeni. Objednávky přijímáme na libovolně zvolenou dobu - několik hodin, den, popř. je možnost si pokoj v našem hodinovém hotelu v Ostravě pronajmout i mimo nabízené standardní doby. 

 

 

Co je to hodinový hotel?

 

Mnoho lidí se domnívá, že hodinový hotel nabízí intimní a střežené místo před světem pro řadu nevěrných manželů a jejich milenek. Nemusí to však být pravda, služby hodinového hotelu v Ostravě často využívají i manželské páry, které touží po obohacení svého sexuálního života. Personál tohoto hnízdečka lásky je vysoce diskrétní a má přísný zákaz sdělovat třetím osobám jakékoliv informace týkající se našich zákazníků. Hotelový pokoj si smíte zarezervovat přes mobilní telefon, či email.

 

 

Vybavení mileneckých pokojů

 

Hotelovému pokoji pro milence vévodí obrovská a dokonale ustlaná postel. Koupelna je u nás místem naprosté čistoty a perfektní hygieny. Zde můžeme najít čistá prostěradla a povlečení, ručníky, čistící prostředky a samozřejmě i kondomy. V pokoji je hostům k dispozici samozřejmě LCD televize a Hifi. V minibarech naleznete kvalitní pití jako je víno, šampaňské, pivo a také široká nabídka nealko nápojů. K dispozici máme také jako malé občerstvení různé drzhy čokoládových tyčinek. Všechnu tuto výbavu naleznete ve všech diskrétních pokojích našeho hodinového hotelu v Ostravě. V pokojích typu Relax naleznete navíc vířivou vanu v interiéru pokoje, dále také DVD přehrávač.

Náš hodinový hotel v Ostravě dále buduje nové pokoje, které budou vycházet z Vašich představ. Nové milenecké pokoje, které jsou k dispozici od 1.července 2016 nabízí navíc 2 kategorie diskrétního ubytování v Ostravě.

MILENECKÉ POKOJE RELAX PLUS oproti výše uvedeným pokojům poskytují vyšší komfort. Jsou vybaveny vířivou vanou v interiéru diskrétního pokoje, koupelny jsou vybaveny masážními sprchovými kouty, k dispozici je také klimatizace

MILENECKÉ POKOJE RELAX LUX - jsou vlajkovou lodí našeho Hodinového hotelu v Ostravě, jejich velikost je okolo 50 m2 a poskytují luxusní zázemí pro Vaše milenecké hrátky. Tyto diskrétní pokoje se mohou pyšnit velkou sedací soupravou, klimatizací a vířivkou v interiéru pokoje. Koupelny jsou vybaveny bidetem a masážním sprchovým koutem

 

 

Sečteno a podtrženo... Jsme si jisti, že v našem hnízdečku lásky, chcete-li v mileneckém azylu - Hodinovém hotelu v Ostravě - strávíte jednou či vícekrát neopakovatelné chvíle.

Těšíme se na Vaši návštěvu!