SLUŽBY HODINOVÉHO HOTELU OSTRAVA

Několik druhů diskrétních mileneckých pokojů

V našem hodinovém hotelu Ostrava najdete několik druhů mileneckých pokojů. Všechny diskrétní pokoje jsou opatřené pohodlnou postelí s lůžkovinami, sociálním zařízení (sprcha, nebo vana), WC, sprchovým gelem bez aromat, ručníky, LCD televizí, HIFI sestavou, tlumeným osvětlením a vybaveným minibarem. Pokoje vyšší kategorie disponují navíc masážní vanou přímo v interiéru pokoje, klimatizací, DVD přehrávačem, župany a masážním sprchovým koutem.
 

Uzavřené parkoviště hodinového hotelu Ostrava

V rámci diskrétnosti našich klientů, je areál našeho hodinového hotelu oplocen a vjezd je realizován přes elektrickou bránu, která je chráněna heslem pro zamezení vstupu cizích osob. Za branou na Vás čeká naše soukromé parkoviště pro cca 25 automobilů, které slouží pouze našim klientům. Za zmínku také stojí to, že budova není označena jakýmkoliv nápisem ''hotel'', či ''penzion'' apod. U nás nemusíte mít strach z prozrazení, diskrétnější místo v Ostravě nenajdete.
 

Čistota v hodinovém hotelu Ostrava je pro nás priorita

V našem Hnízdečku lásky v Ostravě se budete cítit skvěle také v rámci čistoty mileneckých pokojů, které po každé návštěvě náš tým uklízí, mění lůžkoviny, uklízí a dezinfikuje veškeré plochy prostředky s virucidním účinkem. Veškeré pokoje hodinového hotelu Ostrava jsou pravidelně malovány a udržovány ve stále skvělé kondici, tak, aby naši zákazníci byli stále spokojeni a cítili se u nás jako doma.
 

Cíl hodinového hotelu v Ostravě - hnízdečka lásky

Cílem našeho hodinového hotelu Ostrava je poskytnout pro naše zákazníky diskrétní, čisté a dočasné ubytování kdykoliv, to budete potřebovat za přijatelnou cenu. Nemusíte podnikat riskantní schůzky u sebe doma, či na pracovišti, které s sebou mnohdy nesou velmi nepříjemné důsledky. Náš hodinový hotel můžete samozřejmě využít i se svým stálým partnerem a okořenit si tak Váš sexuální život
 

KONTAKTUJTE HODINOVÝ HOTEL OSTRAVA